

Wymiary 180×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 43,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Bawełniane prześcieradło jersey stanie się od razu ulubionym dzięki swojej miękkości i przewiewności materiału. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Fioletowa |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Ładny materiał, kupuję wielokrotnie.
Prześcieradła w pięknych kolorach, bardzo przyjemne. Dziękuję.
Klasyczne bawełniane prześcieradło, dobry materiał.
Przyjemny materiał.
Ładny design, dobry materiał.

90×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie

Bawełniana, dżersejowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Flanelowa, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie

90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie