





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie maksymalny komfort podczas snu. Prześcieradło frotte jest ciepłe, charakteryzuje się większą elastycznością, dlatego polecamy je na chłodniejsze noce. Zaletą jest również łatwe utrzymanie, nie wymaga prasowania. Prześcieradło posiada wszytą gumkę w tunelu.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Różowa |
| Materiał | Frote |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 90 x 200 cm |
| Rozmiary | 90 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Bardzo delikatne, doskonale nakładają się na materac, nie farbowały podczas prania.
najważniejsze, że pasuje na wysoki materac i „nie zsuwa się”!
przyjemne

160×200 cm, frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
200×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
180×200 cm, flanelowa, napinająca
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie