
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniana pościel ROSANOVA kolorowa Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Spraw radość dzieciom i podaruj im piękną pościel z ulubionymi bohaterami. Pościel stanie się również ślicznym dodatkiem w pokoiku, który wesoło będzie witał dzieci za każdym razem, gdy wejdą do pokoju. Dzieci z pewnością docenią przyjemny materiał, do którego będą się tulić każdego wieczora. Komplet zawiera: · 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm · 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Jerry Fabrics |

Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
Do wysłania za 1 tydzień
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
Szklana
W magazynie
23×45×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie
Elastyczna
W magazynie