
Poszewka Kinga na poduszkę
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wyrusz w podróż po przygodę z tą stylową bawełnianą poszewką na poduszkę. Oryginalny motyw żeglarski przeniesie Cię na letnie wakacje nad morzem, a przyjemne połączenie jasnej zieleni i ciemnego błękitu stworzy w pomieszczeniu kojącą atmosferę. Poszewka jest dwustronna - jedna strona jest jasnozielona z motywem łódki, druga jest jednolita granatowa. Wykonana jest z przyjemnej i komfortowej 100% bawełny i posiada zapięcie na zamek błyskawiczny.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|
| Kształt | Kwadratowe |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Niebieska |
| Motyw | Jednokolorowe, Pasy |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 40 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, kwiaty
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie

Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
45×45 cm, skandynawska, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Jednokolorowa, rustykalna, kwadratowa
W magazynie

60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie