

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 113,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw półek ściennych, z ciekawie zaprojektowaną przestrzenią, doskonale wyróżni się w Twoim wnętrzu i z łatwością przyciągnie uwagę. Każda z nich ma inny wymiar. Nośność półki wynosi 5-15 kg w zależności od rodzaju ściany nośnej.Wymiary małej półki: 17,3 x 27 x 14,7 cm Wymiary średniej półki: 38,3 x 27 x 14,7 cmWymiary dużej półki: 60 x 30 x 14,7 cm
| Szerokość: | 17-60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 27-30 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Kwadratowe, Niestandardowy |
| Zestawy i komplety | Tak |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Mat |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 szt. |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 6 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Niektóre części nie są dobrze przyklejone.

Matowa, prosta, zestawy i komplety
W magazynie
46×96×25 cm, matowa, prosta
Do wysłania za 1 tydzień
Matowa, prosta, zestawy i komplety
W magazynie
Matowa, prosta, laminatowa
W magazynie
60×35×22 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Matowa, prosta, zestawy i komplety
W magazynie

108×125×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
85×64×22 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
108×54×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
60×35×22 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
68×68×60 cm, kwadratowa, nowoczesna
W magazynie
101×96×20 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
72×120×22 cm, kwadratowa, nowoczesna
W magazynie
68×68×60 cm, kwadratowa, dębowa
W magazynie
24-30×24-30×12 cm, kwadratowa, dębowa
W magazynie
75×120×22 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
2×30×9 cm, industrialna
W magazynie
90×22×19 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
60×43×9 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Matowa, prosta, zestawy i komplety
W magazynie
46×96×25 cm, dębowa, matowa
W magazynie
Drewniana, dębowa, rustykalna

45×116×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
20×120×25 cm, matowa
Do wysłania za 1 tydzień
168×96×25 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
89×42×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
60×35×22 cm, matowa
W magazynie

101×96×20 cm, z orzecha włoskiego, skandynawska
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie