
Bellatex Kołdra Merkado AntiStress 1430 g, 140 x 220 cm
Hipoalergiczna
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 242,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Letnia kołdra jest przewiewna i lekka. Kołdra jest pikowana w kwadratowy wzór, dzięki czemu wypełnienie nie przesuwa się w niej. Można prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej w obniżonej temperaturze.
| Ciepłota | Letnie |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne przedłużona długość |
| Rozmiar | 240 x 220 cm |
| Rozmiary kołdry | 240 x 220 cm |
| Sezonowość kołdry | Letnia |
| Waga wypełnienia | 790 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Hipoalergiczna
W magazynie
200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis
200×220 cm, letnia, włókno puste
Do wysłania za 1 tydzień
Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie

Zimowa, włókno puste
W magazynie


140×200 cm, całoroczna, włókno puste



Całoroczna
W magazynie


140×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis

140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie

Całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Całoroczna
W magazynie

Letnia
W magazynie

Całoroczna
W magazynie



140×200 cm
Dostawa gratis
140×200 cm
Dostawa gratis

Szklana, na żywność
W magazynie

Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Porcelanowa, szklana
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie

Stojąca, plastikowa
W magazynie