





Wymiary 140×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Otul się przyjemną kołdrą z ciepłym barankiem. Doskonała innowacja klasycznych kołder będzie służyła nie tylko zmarzluchom, ale zapewni komfortowy odpoczynek całej rodzinie. Z jednej strony znajduje się klasyczne mikrowłókno, z drugiej zaś puszysty i delikatny baranek, który ogrzeje nawet podczas największych mrozów. Oczywiście nie brakuje też miękkiego, antyalergicznego wypełnienia z klasycznego włókna pustego. To wszystko w połączeniu z klasycznym pikowaniem zabraniającym przesuwaniu się wypełnienia stanowi idealne rozwiązanie zapewniające najwygodniejszy i spokojny sen.Koc posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Ciepłota | Całoroczne, Zimowe |
|---|---|
| Hipoalergiczne | Tak |
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Całoroczna |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Jestem bardzo zadowolona, dziękuję.
Kołdra z barankiem, absolutna satysfakcja. Miękka, ciepła i wystarczająco duża. Spełniła moje oczekiwania.
Lekki i ciepły
Kołdra jest bardzo ciepła i przyjemna. Maksymalne zadowolenie. Polecam produkt.
ciepła i bardzo ładna
Nie wiem, na razie nic, mamy ją dopiero od niedawna.

140×220 cm, całoroczna, zimowa
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, letnia, włókno puste
Do wysłania za 1 tydzień



200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis
Letnia, włókno puste
W magazynie


Całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
140×220 cm, hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Całoroczna
W magazynie
Letnia
W magazynie

140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie

Całoroczna, włókno puste
W magazynie

140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie

Letnia
W magazynie
140×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis

140×200 cm, letnia
Dostawa gratis
Całoroczna
W magazynie




140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie