
4Home Kołdra Aloe Vera, 140 x 200 cm
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynieWymiary 140×220 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 204,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kołdry AntiStress z włóknem węglowym charakteryzują się doskonałymi właściwościami. Włókna odprowadzają elektryczność statyczną, a materiał wierzchni AntiStress jest bardzo przewiewny i przyjemny w dotyku. Kołdry są odpowiednie dla alergików i astmatyków.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Hipoalergiczne | Tak |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rozmiar | 140 x 220 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Waga wypełnienia | 1430 g |
| Zalecane pranie | 95 °C |
| Producent | Bellatex |

140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis
Letnia
W magazynie
140×200 cm, letnia, włókno puste
Do wysłania za 1 tydzień
140×200 cm, całoroczna, zimowa
W magazynie

Całoroczna, włókno puste
W magazynie
Letnia, włókno puste
W magazynie



140×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis

Całoroczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie



Całoroczna
W magazynie

140×200 cm, letnia
Dostawa gratis
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie


Całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
Całoroczna
W magazynie


140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie