



Wymiary 33×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 56,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Płytka blacha do pieczenia Culinaria z nieprzywierającą powierzchnią firmy Banquet jest niezbędnym narzędziem w każdej kuchni. Nieprzywierająca powierzchnia XYNFLON jest wykonana z PTFE (politetrafluoroetylenu), jest bardzo trwała, ma pierwszorzędne właściwości antyadhezyjne i jest łatwa w utrzymaniu. Ta blacha do pieczenia jest ścięta z jednej strony, co ułatwia szybkie i łatwe wyjmowanie z niej upieczonych ciast, ciasteczek, ciasteczek.Grubość dna i ścianek 0,6 mm.
| Szerokość: | 33 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Długość | 44,5 cm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Sezon | Święta |
| Zmywarka | Nie |
| Producent | Banquet |
Opinie użytkowników
doskonały, ale także droższy produkt




27×41 cm
W magazynie
29×42 cm, średnica
W magazynie
42×29 cm, średnica
W magazynie

40×60 cm, średnica
W magazynieDostawa gratis
37×37 cm
W magazynieDostawa gratis
26×37 cm
W magazynie

Elastyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie