
Banquet Blacha z nieprzywierającą powłoką z plastikowym wiekiem Culinaria, 42 x 29 x 4 cm
42×29 cm, średnica
W magazynieWymiary 29×42 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 70,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Głęboka blacha do pieczenia Granite z powierzchnią nieprzywierającą będzie nieodzownym pomocnikiem w każdej kuchni. Powierzchnia nieprzywierająca XYNFLON wykonana na bazie PTFE (politetrafluoroetylenu), jest bardzo trwała, posiada pierwszorzędne właściwości antyadhezyjne i jest łatwa w utrzymaniu. W komplecie praktyczna plastikowa pokrywa z uchwytami ułatwiającymi przenoszenie. Grubość dna i ścianki 0,4 mm.
| Szerokość: | 29 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Długość | 42 cm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Sezon | Święta |
| Waga | 0,84 kg |
| Zmywarka | Nie |
| Producent | Banquet |

42×29 cm, średnica
W magazynie


33×45 cm, średnica
W magazynie

40×60 cm, średnica
W magazynieDostawa gratis
27×41 cm
W magazynie
37×37 cm
W magazynieDostawa gratis
26×37 cm
W magazynie


Elastyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie