










Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancka bawełniana pościel Harmony oferuje nie tylko komfort, ale także styl do sypialni. Jasnoróżowy kolor w połączeniu z subtelnym wzorem gałązek nadaje pościeli delikatny i romantyczny charakter, wprowadzając harmonię i spokój do przestrzeni. Wykonana 100% z bawełny pościel jest miękka w dotyku i gwarantuje spokojny sen każdej nocy. Pościel jest dwustronna - jedna strona jest jasnoróżowa w białe i ciemnoróżowe gałązki, druga strona jest biała w ciemnoróżowe i jasnoróżowe gałązki. Można więc dowolnie ją łączyć i zmieniać swoje łóżko każdego dnia. Pościel posiada zamek błyskawiczny dla maksymalnej wygody. Zestaw zawiera: 2x poszewki na poduszki 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe, Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Dobre.
Dokładnie jak na zdjęciu. Kolory i materiał się zgadzają. Jestem zadowolona. Szybka dostawa.
Ładne, przyjemne w dotyku.

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W serduszka, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
150×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie