







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stare i zużyte meble jak nowe? Z tymi pokrowcami elastycznymi nic nie stanowi problemu! Prosty pokrowiec w neutralnym beżu z białym geometrycznym wzorem jest eleganckim dodatkiem do każdego wnętrza i natychmiast doda nowego blasku Twojej kanapie. Elastyczny pokrowiec ożywia i odnawia starą kanapę, a tym samym ukrywa wszelkie jej wady i zużycie. Jednocześnie chroni ją przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz nawet, jeśli masz zupełnie nowe meble.Wysokiej jakości materiał sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania. Gdy pokrowiec zabrudzi się, wystarczy go zdjąć i wyprać, dzięki czemu Twoje meble będą wciąż jak nowe i pięknie czyste.Pokrowiec przeznaczony tylko do typu kanapy przedstawionej na rysunku.Wymiary pokrowca: długość 145 - 185 cm, wysokość 50 - 80 cmZawartość kompletu: 1x pokrowiec na kanapę 2-osobową 1x poszewkę na poduszkę 45 x 45 cm 8x rolka mocująca
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę dwuosobową |
| Rozmiar | 145 - 185 cm |
| Rozmiary | 145 - 185 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie





Uniwersalna, elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie



Uniwersalna, elastyczna
W magazynie







Elastyczna
W magazynie







Elastyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie