










Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 129,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zasypiaj w ciszy leśnego zakątka. Ciepła pościel flanelowa z pięknym motywem natury sprawi, że długie zimne noce staną się Twoją ulubioną porą roku. Delikatny wzór gałązek o różnych kształtach i rozmiarach w odcieniach zieleni i brązu na białym tle zamieni Twoją sypialnię w spokojne leśne królestwo, a miękki materiał ogrzeje nawet największych zmarzluchów. Delikatna flanela bawełniana jest cudownie miękka i ciepła dzięki typowemu runu, co czyni ją idealną na chłodne jesienne i zimowe noce. Pościel jest identyczna po obu stronach i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jesień |
| Kolor | Zielona |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
polecam
piękna, ciepła pościel
zaleta
Polecam tę pościel, ale tylko do użytku domowego, zdecydowanie nie jako prezent. Pościel jest ładna i przyjemna w dotyku. Nie podoba mi się jednak wszyty zamek, który jest skręcony. Tkanina prawdopodobnie nie została wyprana przed wszyciem zamka, co uważam za niewybaczalny błąd.
Ładna, miękka, ciepła flanelowa pościel w korzystnej cenie. Maksymalne zadowolenie.
super

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
W serduszka, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, guziki
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Zwierzęta, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, sztukowa, zwierzątka
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Dla chłopców
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Na długie świece, skandynawska, wewnętrzna
W magazynie

Zestawy
W magazynie
Walentynkowa, ceramiczna, średnia pojemność (250-400 ml)
W magazynie
40×42×40 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Szklana, na tealighty, wewnętrzna
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, na herbatę
W magazynie