









Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana, która wniesie bożonarodzeniową atmosferę również do sypialni. Pościel świąteczna w kolorze czerwonym i kremowym z wieloma motywami tematycznymi z pewnością przyniesie Ci same magiczne sny pełne świątecznej radości i dźwięku dzwoneczków. Miękka i delikatna 100% bawełna zapewni Ci wygodny i zdrowy sen. Pościel jest obustronna - jednej strony czerwona z wesołym motywem prezentów bożonarodzeniowych, z drugiej stronie w delikatnym kremowym kolorze z drobnym motywem ostrokrzewu. To doskonałe połączenie do tworzenia kreatywnych aranżacji. Dla zapewnienia najwyższego komfortu pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Zapinanie | Zamek |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Czerwona |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie