





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź się w nastrój zimowej idylli z tą uroczą bawełnianą pościelą. Wesoły motyw łosi i choinek oczaruje z pewnością wszystkich miłośników figlarnych wzorów. Delikatne białe tło uzupełnione delikatnymi tonami pastelowych kolorów w stylu skandynawskim pasuje do każdej sypialni i wyczaruje idealną zimową atmosferę w Twoim domu.Przyjemna 100% bawełna zapewni wygodny i niczym niezmącony sen. Pościel jest dwustronna - jedna strona ze wzorem, druga strona jednokolorowa. Posiada praktyczne zapięcie na suwak.Komplet zawiera: 2x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
W doniczce
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, metalowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie