









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 84,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wesoła pościel bawełniana z reniferami sprawi każdemu radość i wprowadzi prawdziwą atmosferę świąt bożonarodzeniowych. Wesołe renifery można używać również w innym okresie, nie tylko podczas Świąt. Połączenie czerwonego i białego koloru z czarującymi zwierzętami przyniesie wygodny odpoczynek i wesołe sny nie tylko dzieciom. Miękka i wysokiej jakości bawełna zapewni ciepło nawet podczas tych najchłodniejszych nocy, a każdy będzie z chęcią powracał do swojego wygodnego łóżka.Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Szerokość: | 160 cm |
|---|
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Czerwona |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Dla chłopców, dla dziewczynek, do łóżeczka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Samochody, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Samochody, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
160×200 cm, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
135×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie

Stołowa, szkło i kryształ
W magazynie