


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Fartuch kuchenny z subtelnym motywem ptaka sprawi, że dosłownie staniesz się szefem kuchni. Ten praktyczny fartuch doda stylu każdej sesji gotowania, a także ochroni ubrania przed zabrudzeniem. Fartuch został wykonany z wysokiej jakości bawełny pochodzącej z recyklingu. Wskazówki dotyczące pielęgnacji: Aby zachować trwałość i jasność kolorów, zalecamy pranie w środkach do prania kolorowej i delikatnej bielizny.
| Asortyment | Fartuchy kuchenne |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rodzaj fartucha | Dla kobiet |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rozmiar | 60 x 80 cm |
| Rozmiary | 60 x 80 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Ładny materiał, świetna cena

Fartuchy kuchenne
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Rękawice kuchenne, kwiatowa, zestawy
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Rękawice kuchenne, kwiatowa, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, dla mężczyzn, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana, lniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, jednokolorowa
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie