






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie ekskluzywny komfort z extra delikatnym ręcznikiem z serii Bamboo Premium. Dzięki wysokiej zawartości włókna bambusowego (70%) ręcznik jest nie tylko bardzo łagodny dla skóry, ale posiada również naturalne właściwości antybakteryjne, które zapobiegają powstawaniu pleśni i rozmnażaniu się bakterii. Mieszanka włókien bambusowych i delikatnej bawełny zapewnia każdego dnia wysoką chłonność i doskonałą miękkość.Z wysokiej jakości ręcznikiem Bamboo Premium podaruj swojej skórze po kąpieli tę najlepszą troskę. Ponadto elegancki, neutralny kolor i stylowa bordiura doskonale pozwolą na dopasowanie wystroju całej łazienki. Wyjątkowe właściwości materiału powodują, że ręcznik jest odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka oraz alergików.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Materiał | Bawełna, Bambus |
|---|---|
| Zestawy | Sztukowe |
| Kolor | Beżowa |
| Motyw | Jednokolorowe, Zwierzątka |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rozmiar | 50 x 100 cm |
| Rozmiary | 50 x 100 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Te ręczniki już kiedyś kupiłam. Bardzo chętnie z nich korzystam. Są nadal miękkie i przyjemne w dotyku nawet po wielokrotnym użyciu. Dlatego ponownie wybrałam to zamówienie. Jestem zadowolona.
Lubię te produkty, jednak kolor nie odpowiada, jest bardziej różowy niż kremowy...
Na razie w porządku.

Bawełniana, bambusowa, jednokolorowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, jednokolorowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
50×100 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

60×110 cm, bawełniana
W magazynie

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie

30×50 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie



50×100 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie