
Stanex Pościel bawełniana Dmuchawce, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, guziki
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 142,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Świeży wiosenny motyw oczaruje Cię delikatnymi dmuchawcami na jasnoniebiesko-szarym tle. Szukasz subtelnego wzoru? W takim razie ta pościel będzie idealna dla Ciebie. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 125 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Guziki |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W paski
W magazynie
150×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
150×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie