
Stanex Pościel atłas gradl jasnoszary, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel wykonana z atłasu reprezentuje niezwykły komfort i miękkość. Materiał ten jest ponadczasowym klasykiem wśród pościeli. Wykonana jest w 100% z bawełny najwyższej jakości. Struktura 2,5 cm pasków podkreśla elegancję i design. Śmietanowy odcień tej luksusowej pościeli wniesie odrobinę wyrafinowania do Twojej sypialni. Pościel należy prać na lewej stronie, bez wybielaczy i chemicznych środków czyszczących. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Guziki |
| Motywy | Paski |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 175 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Guziki |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa
W magazynie

Satynowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, zamek
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
W doniczce
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, metalowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie