

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana ŁĄKA w kolorze różowym jest pokryta delikatnymi kwiatami łąkowymi w odcieniach różu i błękitu. Pościel jest wykonana z tkaniny bawełnianej. Materiał użyty do produkcji pościeli jest bardzo delikatny i przyjemny w dotyku dzięki dużej gęstości delikatnych przędz. Pościel jest produkowana z zamkiem błyskawicznym. Wszyty zamek błyskawiczny jest obecnie bardzo poszukiwany ze względu na łatwość zmiany pościeli. Do produkcji używany jest zamek błyskawiczny z suwakiem, który nie wystaje z poszwy. Zapięcie pościeli jest wykonane z ograniczeniem, gdzie zamek błyskawiczny nie znajduje się na całej szerokości pościeli, ale jest przyszyty 10 cm od krawędzi, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Przed pierwszym użyciem należy wyprać pościel. Podawane są wymiary pościeli po skurczeniu, gdzie nowa pościel jest wykonana z rezerwą wymiarową. Kurczliwość tkanin bawełnianych należy do normalnych właściwości. Należy przestrzegać symboli dotyczących pielęgnacji podanych na metce produktu. Nie zalecamy suszenia pościeli w suszarce, ale jeśli mimo tego ktoś będzie chciał użyć suszarki, należy wybrać dłuższy program z niższą temperaturą suszenia. Pościel należy prać, suszyć i prasować na lewej stronie. Pościel jest produkowana w Republice Czeskiej. Zestaw zawiera: 2x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 200 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 200 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 200 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie