
4Home Pościel bawełniana Red Hearts, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel wykonana z atłasu reprezentuje niezwykły komfort i miękkość. Materiał ten jest ponadczasowym klasykiem wśród pościeli. Wykonana jest w 100% z bawełny najwyższej jakości. Struktura 2,5 cm pasków podkreśla elegancję i design. Beżowy odcień tej luksusowej pościeli wniesie odrobinę wyrafinowania do Twojej sypialni. Pościel należy prać na lewej stronie, bez wybielaczy i chemicznych środków czyszczących. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Guziki |
| Motywy | Paski |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 175 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Guziki |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
160×200 cm, w paski, w gwiazdy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W serduszka, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie