
4Home Dziecięca pościel bawełniana Cosmic Adventure, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Spraw, by Twoje dzieci czuły się komfortowo. Pościel dziecięca została wykonana z przyjemnej bawełny, jest odpowiednia dla tych najmniejszych. Każdy z pewnością doceni uroczy wzór dziecięcy. Posiada wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny. Wyprodukowano w Republice Czeskiej. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 45 x 60 cm 1x poszwę na kołdrę 90 x 135 cm
| Motyw | Samochody |
|---|---|
| Dla kogo | Dla chłopców |
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |

Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie