



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygodne i bardzo lekkie krzesło, które doskonale sprawdzi się do użytku zewnętrznego. Obicie krzesła wykonano z trwałej tkaniny syntetycznej. Materiał ten nie wymaga żadnego specjalnego utrzymywania, jest wytrzymały na wilgoć i promieniowanie UV. Rama stalowa jest malowana proszkowo.Wymiary krzesła: 55 x 70 x 92 cm (szer. x gł. x wys.)Krzesła są dostarczane zdemontowane.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Funkcje | Sztaplowane |
|---|---|
| Materiał | Plastik, Metal |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 8 kg |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Po zmontowaniu satysfakcja gwarantowana.
... jednakże praca związana ze złożeniem tego... ☹️... instrukcja jest kompletnie beznadziejna.
Straszliwy montaż

97×55×72 cm, plastikowa, metalowa
W magazynie



Plastikowa, metalowa, sztaplowana
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis








74×53×55 cm, metalowa, technorattanowa
W magazynie

90×54×72 cm, metalowa, technorattanowa
W magazynie



74×53×55 cm, plastikowa, metalowa
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie




82×54×55 cm, plastikowa, składana
W magazynie
98×42×43 cm, składana, drewniana
W magazynie


Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, metalowa, z podłokietnikami
Dostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie