
Wycieraczka TELIO, 80 x 120 cm
Gumowa, zewnętrzna
W magazynieWymiary 60×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wycieraczka Portal oszczędza dużo pracy przy sprzątaniu i jednocześnie dobrze wygląda. Z pewnością docenisz jej maksymalną praktyczność i łatwe utrzymanie. Charakteryzuje się przede wszystkim subtelnym wzorem i świetnymi właściwościami chłonnymi. Posiada gumową warstwę antypoślizgową i gumowe krawędzie. Wycieraczka jest przeznaczona do użytku w pomieszczeniach.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał wycieraczki | Gumowe, Tkaninowe |
|---|---|
| Kształt wycieraczki | Prostokątna |
| Rodzaj | Wewnętrzny |
| Kolor | Szara |
| Materiał | Poliamid |
| Rozmiary | 60 x 90 cm |
| Producent | 4-Home |

Gumowa, zewnętrzna
W magazynie
60×90 cm, tkaninowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
40×2 cm, gumowa, tkaninowa
W magazynie
Gumowa, zewnętrzna
W magazynie
Tkaninowa, prostokątna, zewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Gumowa
W magazynie
Wewnętrzna, zewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna, gumowa
W magazynie
Prostokątna
W magazynie
60×90 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis

Wewnętrzna, zewnętrzna
W magazynie

60×80 cm, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Gumowa
W magazynie
Wewnętrzna, zewnętrzna

Z włókna kokosowego, zewnętrzna, niestandardowa
W magazynie

60×90 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis
90×150 cm, gumowa, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
Gumowa, niestandardowa
W magazynie
90×150 cm, wewnętrzna, gumowa
W magazynieDostawa gratis


Gumowa, prostokątna, zewnętrzna
W magazynieDostawa gratis


50×80 cm, wewnętrzna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis

Z włókna kokosowego, zewnętrzna
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie