







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie idealnie harmonijną sypialnię z bawełnianą pościelą Nature. Kolorystyka utrzymana jest w naturalnych, ziemistych odcieniach brązu i beżu, które nadadzą każdemu wnętrzu przyjemnego ciepła i wyciszą umysł nawet po męczącym dniu. Dodatkowo harmonijne wrażenie podkreślają roślinne i zamkowe ornamenty nadające pościeli oryginalnego wyglądu. Przyjemna 100% bawełna zapewni Ci jakość i niezakłócony sen. Poszewka na kołdrę jest z obu stron taka sama, poszewka na poduszkę natomiast ma z każdej strony nieco inny wzór. Dla maksymalnego komfortu pościel posiada praktyczny zamek. Zestaw zawiera: • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm • 1 poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Są wysokiej jakości i ładne.
Zapinanie
przyzwoity wzór dla męża, jakość i dokładny rozmiar
Dobra cena i przyjemny sen.

Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
90×200 cm, poliestrowa, zamek
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie