










Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 89,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kory na sen pełen różowych snów. Nowoczesne abstrakcyjne wzory w idealnie dobranym zestawieniu kolorystycznym nadadzą każdej sypialni niepowtarzalny charakter. Różowy kolor poruszy romantyczną stronę Twojej osobowości, ale dzięki tonom czerni i szarości nie wydaje się zbyt słodki i tworzy relaksującą atmosferę dla spokojnego snu.Praktyczna kora bawełniana to świetny materiał do łatwego utrzymania, ponieważ łączy w sobie miękkość i wygodę bawełny z praktycznym wykończeniem bez prasowania. Pościel zapinana jest na zamek, wzór z obu stron jest taki sam.Zestaw zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
135×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
220×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie