








Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciepła pościel z wesołym wzorem zimowym przyniesie każdemu piękne sny nie tylko podczas zimowych nocy. Bądź oryginalny i podaruj sobie piękną pościel z mikroflaneli, które zagrzeje nawet tych największych zmarzluchów i rozjaśni sypialnię oryginalnym designem i barwnymi kolorami. Pościel jest wykonana z miękkiego materiału zapewniającego maksymalny komfort podczas snu.Zestaw zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cmCo to jest mikroflanela?Mikroflanela charakteryzuje się większą gęstością włókien, dlatego w dotyku jest jeszcze bardziej delikatna niż ulubiony mikroplusz. Delikatne i krótkie włókna zapewnią komfortowe spanie. Dla wrażliwej skóry pościel i prześcieradło z mikroflaneli są tym najlepszym wyborem. Właściwości termiczne doskonale sprawdzą się podczas chłodnych dni zimowych. Materiał szybko schnie, nie gniecie się i nie wymaga prasowania.Jeżeli lubisz mikroplusz, uwierz, że z mikroflanelą Twoje łóżko będzie z pewnością bardziej wygodne, a sen jeszcze lepszy.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester, Mikroplusz |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Czerwona |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Przyjemny mikroflanel, pod pościelą jest ciepło i wygodnie się śpi. Po praniu szybko schną, nie trzeba ich prasować. Polecam je wszystkim.
duże zadowolenie, kolory super, materiał
Bardzo przyjemna i mięciutka pościel, kolory są przepiękne. Partner nie chce zmieniać pościeli!
SUPER, ZADOWOLENIE
Dobra jakość i cena.

140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, francuska, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
W serduszka, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie