


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 14,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Utěrky jsou nepostradatelnou součástí domácnosti. Zajisté oceníte její dobrou savost i elegantní a nápaditý dezén. Skvělé provedení se bude líbit každé hospodyňce. Utěrky jsou vyrobeny z kvalitní recyklovatelné bavlny.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Zestawy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Żółta |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Rozmiary | 50 x 70 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
40×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
40×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, lniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
50×70 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
40×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, zestawy
W magazynie

45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie