







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Firany z kolekcji Kresz marki Homede nadają się do każdego pomieszczenia w Państwa domu. Doskonale upiększą i dodadzą wnętrzu przytulności. Wyjątkowa firana w eleganckim białym kolorze prezentuje się bardzo subtelnie i gustownie. Jest to firana, z którą nie będzie żadnej pracy. Firana jest wyposażona w srebrne przelotki o średnicy 4 cm.
| Szerokość: | 280 cm |
|---|
| Metraż | Sztukowe |
|---|---|
| Rodzaj | Woalowe |
| Zakończenie | Proste |
| Mocowanie | Na kij |
| Lokalizacja | Salon |
| Gramatura | 62 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Materiał | 100% poliester |
| Rozmiar | 280 x 300 cm |
| Rozmiary | 280 x 300 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | HOMEDE |

Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, prosta, retro
W magazynie

140×229 cm, woalowa, prosta
W magazynie
Prosta, na kij
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, woalowa
W magazynie
Prosta, skandynawska, żaluzjowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna

Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, prosta, na kij
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, skandynawska

Nowoczesna, prosta, skandynawska



Prosta, francuska, witrażowa
W magazynie



Skandynawska, retro, żaluzjowa


Nowoczesna, rustykalna, metr

Nowoczesna, skandynawska, retro


Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, skandynawska

Nowoczesna, rustykalna, metr

Metr
W magazynie

Nowoczesna, prosta, witrażowa
W magazynie

Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
Szklana
W magazynie
23×45×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie
Elastyczna
W magazynie