
Poduszka Dla Dziecka Jaś 40x40cm, Bawełna 100% - Sowy Na Rowerach Niebieskie
40×40 cm, bawełniana
W magazynieWymiary 40×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta stylowa poduszka z motywem ulubionej postaci Pummel stanie się wiernym towarzyszem podróży oraz w domu dla małych i dużych użytkowników. Poduszka jest przyjemna w dotyku i może sprawić, że każdy zakątek pokoju będzie przytulny. Poszewka nie jest zdejmowana.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj | Dekoracyjne |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe, Kwadratowe |
| Materiał | Poliestr |
| Kolor | Niebieska |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rozmiary poduszki | 40 x 40 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Herding |

40×40 cm, bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie
25×33 cm, zwierzątka, pluszowa
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie
70×70 cm, pluszowa
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie

40×40 cm, bawełniana
W magazynie
30×30 cm
W magazynie

Okrągła, bawełniana
W magazynie



40×40 cm, bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna, zwierzątka, okrągła
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna, zwierzątka, okrągła
W magazynie

Dekoracyjna, zwierzątka, okrągła
W magazynie
Klasyczna
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie