






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Firany z kolekcji Kresz marki Homede nadają się do każdego pomieszczenia w Państwa domu. Doskonale upiększą i dodadzą wnętrzu przytulności. Wyjątkowa zasłona w eleganckim białym kolorze prezentuje się bardzo subtelnie i gustownie. Jest to firana, z którą nie będzie żadnej pracy. Firana wyposażona jest w szelki o długości 10 cm.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Metraż | Sztukowe |
|---|---|
| Rodzaj | Woalowe |
| Zakończenie | Proste |
| Lokalizacja | Salon |
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 62 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Materiał | 100% poliester |
| Rozmiar | 140 x 275 cm |
| Rozmiary | 140 x 275 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | HOMEDE |

Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, prosta, retro
W magazynie

Prosta, na kij
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, woalowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, prosta, na kij
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, prosta, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, prosta
W magazynie


Prosta, francuska, witrażowa
W magazynie

Skandynawska, retro, żaluzjowa
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, metr
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, metr
W magazynie
Metr
W magazynie

Nowoczesna, prosta, witrażowa
W magazynie

Metr
W magazynie



140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie