




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana narzuta na łóżko w neutralnym, szarym kolorze sprawi, że Twoja sypialnia będzie perfekcyjnie wykończona. Jasnoszary kolor nie tylko dodaje odrobinę luksusu do ogólnego wystroju, ale może również wywoływać poczucie spokoju i komfortu. Jako neutralny odcień, doskonale pasuje do różnych stylów wnętrz i kombinacji kolorystycznych. Narzuta wykonana jest z wysokiej jakości bawełny, która jest przyjemna w dotyku i zapewnia maksymalny komfort.Narzuta na łóżko wykonana z miękkiej 100% bawełny w popularnym dzianinowym stylu będzie nie tylko przyciągającym wzrok dodatkiem zapewniającym idealny ciepły domowy urok, ale dzięki przytulnemu materiałowi można ją również wykorzystać jako świetny koc dla całej rodziny. Narzuta ochroni pościel przed blaknięciem i wszechobecnym kurzem, a łóżko będzie zawsze szybko pościelone.Wskazówki dotyczące konserwacji: zalecamy suszenie w pozycji poziomej, aby zachować jakość i wymiary narzuty.
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 240 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Materiał | Bawełna |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne przedłużona długość |
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Rozmiary | 220 x 240 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Przyjemny materiał, odpowiedni rozmiar na duże łóżko

220×240 cm, bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
170×210 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie

140×200 cm, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie


Bawełniana, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie


140×200 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie

220×240 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe
W magazynie

140×200 cm
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie