


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij swoim dzieciom komfort. Pościel dziecięca wykonana jest z przyjemnej bawełny, odpowiedniej dla najmłodszych. Każdy doceni uroczy dziecięcy motyw. Wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 45 x 60 cm 1x poszwa na kołdrę 90 x 135 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, mikroplusz
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, guziki
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie