

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna podkładka wyróżnia się praktycznością i stylowym designem. Podkładka nie tylko nadaje się do nakrycia stołu, ale także sprawia, że każda jadalnia jest od razu bardziej przytulna i chroni stół przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Podkładka jest wykonana z bawełny nadającej się do recyklingu.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Kształt | Prostokąt |
|---|---|
| Materiał | Tekstylia |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Kolor | Zielona |
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Rozmiary | 30 x 50 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Prostokąt, tekstylna, zestawy
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadrat, tekstylna, jednokolorowa
W magazynie



Prostokąt, tekstylna
W magazynie

⌀ 33 cm, koło
W magazynie

29×29 cm, ⌀ 29 cm, koło, tekstylna
W magazynie

Kwiatowa, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwiatowa, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Koło, zestawy
W magazynie

⌀ 35 cm
W magazynie


PVC, jednokolorowa
W magazynie
Owal, jednokolorowa, zestawy
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Korek, jednokolorowa, zestawy
W magazynie







Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie