





Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź się w nastrój zimowej idylli z tą uroczą bawełnianą pościelą. Wesoły motyw łosi i choinek oczaruje z pewnością wszystkich miłośników figlarnych wzorów. Delikatne białe tło uzupełnione delikatnymi tonami pastelowych kolorów w stylu skandynawskim pasuje do każdej sypialni i wyczaruje idealną zimową atmosferę w Twoim domu.Przyjemna 100% bawełna zapewni wygodny i niczym niezmącony sen. Pościel jest dwustronna - jedna strona z wzorem, druga strona jednokolorowa. Posiada praktyczne zapięcie na suwak.Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Takie samo jak na zdjęciu i tego właśnie chciałam.
Brak
Ładne, dobrze uszyte
Materiał jest cienki, spodziewałam się lepszej jakości.
Nie kupować.
Słaby materiał, zamek w kurtce, suwak się zacina.
Niskiej jakości kawałek szmaty, niestety.
Doskonały materiał

Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie