





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Magia Świąt w postaci oryginalnej poszewki na poduszkę wprowadzi do Twojego domu wyjątkową świąteczną nostalgię. Dopasuj swoje ozdoby świąteczne do doskonałości i zapewnij ten odpowiedni zimowy nastrój. Wysokiej jakości materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i zapewni łatwe utrzymanie. Wzór znajduje się tylko z jednej strony poszewki, zapinanie na kryty zamek błyskawiczny.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Bożonarodzeniowe, Jednokolorowe |
| Styl | Retro, Orientalny |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiary poduszki | 45 x 45 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
świąteczna pościel jest miła, na naszej czerwonej kanapie wygląda świetnie
retro poszewka
Piękna świąteczna poduszka

Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
50×150 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie