






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odmień swoje wnętrze za pomocą odpowiedniej zasłony zaciemniającej. Zasłona Monaco w pięknym naftowym kolorze wprowadzi do pokoju spokój i harmonię, tworząc idealne warunki do relaksu i odpoczynku. Wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Skutecznie blokuje przenikanie światła i zapewnia maksymalną prywatność oraz ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Zasłona posiada powłokę gumowaną, która pochłania 90-100% światła i pomaga utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu. Łatwo zawiesza się na przelotkach o średnicy 3,8/5,8 cm.
| Szerokość: | 150 cm |
|---|
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Metraż | Sztukowe |
| Rodzaj | Do drzwi, Zaciemniający |
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Poliestr |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Gramatura | 270 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rozmiar | 150 x 250 cm |
| Rozmiary | 150 x 250 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

101-200×201-300 cm, zaciemniająca
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca
W magazynie
Zaciemniająca, jednokolorowa, sztukowa
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, jednokolorowa
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
Zaciemniająca, industrialna
W magazynie
140×201-300 cm, zaciemniająca, jednokolorowa
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, jednokolorowa, sztukowa
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Zaciemniająca
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
140×250 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie

Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie

101-200×201-300 cm, zaciemniająca
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, jednokolorowa, retro
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie