

Wymiary 60×50-100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 93,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw łazienkowy Bany jest wykonany z przyjemnego materiału. Dywaniki posiadają antypoślizgową powłokę lateksową. Powłoka lateksowa na odwrocie tworzy powierzchnię antypoślizgową, dzięki czemu nie ślizga się po podłodze w łazience. Można prać w pralce w delikatnym cyklu i bez użycia płynu do zmiękczania tkanin.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50-100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Polipropylen |
| Rozmiar | 60 x 100 cm, 60 x 50 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

Dywaniki łazienkowe, sztukowa, wysokość
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

60×50-100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe, sztukowa, kwadratowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie