
Plandeka z oczkami 500 x 800 cm, 300 x 800 cm
500×800 cm, wysokość, średnica
W magazynieWymiary 400×500 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 47,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Plandeka z oczkami. Dla efektywnego zakrycia maszyn budowlanych, materiałów, narzędzi, maszyn i wózków, w ogrodzie w celu zakrycia drewna opałowego, słomy, zgrabionych liści, basenów przeciw nieczystościom. Za pomocą plandeki możesz wytworzyć lekkie schronienie przy campingu, lub odkrytych krokwi, odporna na niesprzyjające warunki pogodowe, odporna na przebicie i rozerwanie, wodoodporna i łatwa w czyszczeniu. Wyposażona w podwójne spawane szwy. Plandeka jest trwała, mocowana, co 1 metr za pomocą metalowych oczek.
| Szerokość: | 400 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 500 cm |
| Kolor | Niebieska |
|---|---|
| Długość | 500 cm |
| Gramatura | 70 g/m2 |
| Materiał | Polietylen |
| Rozmiar | 400 x 500 cm |
| Producent | 4-Home |

500×800 cm, wysokość, średnica
W magazynie
300×400 cm
W magazynie
35×47 cm
W magazynieDostawa gratis
Na samochód, na motor
W magazynie









300×600 cm, średnica
W magazynie





800×1000 cm
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie