



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 140,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kory to także idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie wygodę i praktyczność. Pościel ta pięknie się prezentuje, a przy tym jest łatwa w utrzymaniu. Nie trzeba jej prasować po wypraniu przed użyciem. Materiał jest przyjemny w dotyku, zapewniając idealnie komfortowy sen. Zapięcie na zamek błyskawiczny jest bardzo nowoczesne, wygodne i praktyczne. Ze względu na możliwe ścieranie się kolorów w pralce automatycznej, zalecamy pranie pościeli na odwrotnej stronie. Zestaw zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Zapinanie | Zamek |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| 4home | 4HOME |
| Materiał | Kora |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |

Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie