


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 134,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel wykonana jest z przyjemnej bawełny i zapewnia doskonały komfort snu. Wygląda również pięknie i ma wysokiej jakości nadruk, który gwarantuje trwałość wymiarów i kolorów. Aby pościel służyła jak najdłużej, zalecamy pranie na lewej stronie z zapiętymi zamkami. Pościel posiada zapięcie na zamek błyskawiczny.
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
200×220 cm, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie