






Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 89,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zimowa elegancja do każdej sypialni. Zafunduj sobie komfortowy sen dzięki bawełnianej pościeli z oryginalnym motywem jelenia. Dekadenckie szare tło i piękny zimowy wzór w kolorze białym, naftowym i turkusowym stworzą w sypialni idealną atmosferę dla odpowiedniego relaksu i odpoczynku. Przyjemna w dotyku i wysokiej jakości 100% bawełna zagwarantuje przyjemne zasypianie i maksymalny komfort podczas snu. Pościel ma ten sam wzór po obu stronach i jest wyposażona w zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Przyjemne
Solidne
Tanie
Kolor pościeli jest zupełnie inny niż na zdjęciu. W rzeczywistości pościel jest ciemnoszara. Mimo to pościel pozostawiam. Przeszkadza mi jednak wprowadzający w błąd opis.
Bardzo ładne, synusiek miał nieprawdopodobną radość.
Poszewki nie były zszyte, a mianowicie przeszycia nie były wykonane w miejscach łączeń, więc materiały się nie połączyły i nie można ich nałożyć.
Na poduszce była dziura. Materiał niskiej jakości.

Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
220×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie