
Doppler OUTDOOR 6301 - poduszka dekoracyjna
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Oryginalna poduszka z motywem kwiatowym sprawi, że każdy zakątek domu stanie się przytulny. Wykonana jest z przyjemnego i miękkiego poliestru. Poduszka jest bardzo praktyczna i dlatego nadaje się do użytku w domu i w podróży.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Jednokolorowe, Kwiaty |
| Kolor | Niebieska |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiary poduszki | 45 x 45 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie