


Wymiary 75×40×80 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Koniec walki o lustro w czasie porannej toalety. Walkę o doskonały wygląd można stoczyć w spokoju i z uśmiechem na twarzy . Nie bez powodu nasze babcie miały w swoich sypialniach toaletki. Toaletka Bonami Essentials Beauty zapewnia dużo miejsca do przechowywania kosmetyków, biżuterii i perfum. Posiada nie tylko szufladę, ale także otwierany blat z wbudowanym lustrem . W zestawie znajduje się też stołek. Toaletka to spełnienie kobiecych marzeń. Oferuje prywatną oazę piękna, w której wszystko jest pod ręką.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Lustro | Tak |
| Taboret | Tak |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 65 kg |
| Waga | 21.73 kg |
| Długość | 80 cm |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał uchwytów | Drewno |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Właściwość | Z lusterm/ze stołkiem/z szufladami |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | MDF |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Mat |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor | Naturalny/biały |
| Producent | Bonami Essentials |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Bez przesady, absolutnie najgorszy mebel, jaki kiedykolwiek kupiłem w życiu. Jakość odpowiada Temu. Rzeczywista wartość produktu to maksymalnie 300 zł. Szuflada nie ma żadnych prowadnic, więc nie da się jej porządnie otwierać. Nogi nie są w żaden sposób regulowane i każda ma inną długość. Otwierane lustro zamocowane jest na dwóch małych śrubkach, więc już przy drugim otwarciu się wyrwało. Lustro przyszło porysowane. Krzesło ledwo się trzyma. Absolutnie nie polecam produktu, jeśli w ogóle można to nazwać produktem.
Stolik dostarczany jest jedynie częściowo zdemontowany – do wstępnie zmontowanego/sklepanego blatu dołącza się jedynie nogi. Stolik jest absolutnie niestabilny, mocowanie nóg jest całkowicie niewystarczające, taboret się „chwieje”, ponieważ nie jest wyprodukowany wystarczająco precyzyjnie, biorąc pod uwagę możliwości korekty podczas montażu. Farba pozostaje na rękach, gdy „przetrze” się stół… W żadnym wypadku nie polecam tego produktu.
Doskonale. Zdecydowanie polecam.
Jakość jest w porządku, dokładnie jak na zdjęciu.
Solidny, estetyczny. Lepszy, niż się spodziewałem.

Nowoczesna, lustro, oświetlenie
W magazynie
Nowoczesna, lustro, oświetlenie
W magazynie
Nowoczesna, lustro, oświetlenie
W magazynie
Drewniana, retro, lustro
Dostawa gratis
129×72×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, oświetlenie
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, lustro, taboret
W magazynie
Nowoczesna, lustro, industrialna
W magazynie
18×47×50 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, lustro, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
143×74×40 cm, lustro, taboret
W magazynie
Drewniana, lustro, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, lustro, taboret
W magazynie
Nowoczesna, retro, lustro
W magazynie
Dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa
W magazynie
Lustro, metalowa
W magazynieDostawa gratis
129×72×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Lustro, oświetlenie, skandynawska
Dostawa gratis
Lustro, metalowa, dębowa
W magazynie
15×58×81 cm, lustro
W magazynieDostawa gratis
Lustro, oświetlenie, dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, lustro, oświetlenie
W magazynie
76×40×70 cm, lustro, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, lustro
W magazynieDostawa gratis
17×100 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, retro
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna