
Beżowy fotel z imitacji futra Glasgow – Bonami Essentials
98×70×79 cm, nowoczesna, wysoka, skandynawska
1151 zł

Zielony aksamitny fotel Glasgow – Bonami Essentials
98×70×79 cm, nowoczesna, wysoka, na nóżkach
1459 zł

Kremowy fotel z imitacji futra Glasgow – Bonami Essentials
98×70×79 cm, nowoczesna, wysoka, skandynawska
1439 zł
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1439 zł
Historia cen
- 28.05.2026 - 1439 zł
- 26.05.2026 - 1439 zł
- 29.03.2026 - 1151 zł
- 16.01.2026 - 1023 zł
- 9.12.2025 - 828 zł
- 5.12.2025 - 829 zł
- 2.12.2025 - 830 zł
- 28.11.2025 - 874 zł
- 25.11.2025 - 920 zł
- 2.10.2025 - 1023 zł
- 1.10.2025 - 1279 zł
- 16.09.2025 - 1023 zł
- 12.09.2025 - 1100 zł
- 5.09.2025 - 1023 zł
- 4.09.2025 - 1279 zł
- 14.08.2025 - 1023 zł
- 11.08.2025 - 745 zł
- 6.08.2025 - 828 zł
- 30.07.2025 - 920 zł
- 1.06.2025 - 1023 zł
- 23.05.2025 - 844 zł
- 23.05.2025 - 1016 zł
- 20.05.2025 - 1185 zł
- 20.05.2025 - 1299 zł
- 19.05.2025 - 1143 zł
- 17.05.2025 - 1104 zł
- 17.05.2025 - 1143 zł
- 16.05.2025 - 1104 zł
- 16.05.2025 - 1143 zł
- 30.04.2025 - 1299 zł
- 25.04.2025 - 1104 zł
- 15.04.2025 - 1299 zł
- 10.04.2025 - 1117 zł
- 25.03.2025 - 1299 zł
- 20.03.2025 - 1117 zł
- 10.03.2025 - 1299 zł
- 5.03.2025 - 1117 zł
- 26.02.2025 - 1299 zł
- 22.02.2025 - 1117 zł
- 15.02.2025 - 1299 zł
- 13.02.2025 - 1117 zł
- 10.02.2025 - 1299 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Fotel Glasgow marki Bonami Essentials ma pokrycie ze sztucznego futra barankowego, którego nie można ściągnąć. Dzięki swojemu kształtowi z wyższym oparciem i wygodnymi podłokietnikami zapewnia wygodę siedzenia.
Wymiary
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 79 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj oparcia pleców | Wysoka |
| Poduszki oparcia | Na stałe |
| Poduszki siedziska | Na stałe |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Rodzaj fotela | Tapicerowane |
| Szerokość podłokietnika | 10 cm |
| Wysokość podłokietnika | 62 cm |
| Wysokość oparcia | 60 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość nóg | 30 cm |
| Właściwości | Z podłokietnikami/na nóżkach |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 9.6 kg |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Glasgow |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 25000 martindale |
| Materiał obicia | Imitacja futra |
| Producent | Bonami Essentials |
Recenzje
Opinie użytkowników
Fotel opisany jako biały jest w rzeczywistości w kolorze jasnobrązowym, czego nie chcieliśmy..., poza tym ładny i odpowiada naszym oczekiwaniom.
Pięknie się prezentuje,troche twarde ogólnie ok
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Nowoczesny wygląd i wygodny
Bardzo ładne krzesło, przyjemne do siedzenia.
Podobne produkty

HOMCOM Nowoczesny fotel tapicerowany w stylu uszaka, wysokie oparcie, grube wykończenie, nogi stalowe, kremowy
Uszak, nowoczesna, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Fotel wypoczynkowy typu uszak Jukon Halmar
Uszak
W magazynie
Krzesło z podłokietnikami Bouclé Celia
Retro
W magazynie
GRIFON fotel wypoczynkowy baranek kremowy złoty
Nowoczesna, materiałowa, głębokość
Dostawa gratis
Jasnoszary fotel CARMEN RAVEN
99×72×75 cm, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
DELGADO fotel wypoczynkowy popielaty nowoczesny klasyczny velvet
Nowoczesna, retro, wysoka
Dostawa gratis
Krzesło z podłokietnikami Alani, 2 szt.
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Biały designerski fotel MILAN
84×70×72 cm, industrialna, materiałowa
W magazynie
HOMCOM Fotel relaksacyjny z podnóżkiem
Z podnóżkiem, nowoczesna, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Fotel PRL zestaw retro vintage SOLER Family Meble szary welur Angel
Nowoczesna, klubowa, retro
W magazynieDostawa gratis
TYRION fotel wypoczynkowy, popielaty, uszak, velvet, tapicerowany
Uszak, nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
Fotel z białej bukli - CAMEDO
W magazynieDostawa gratis
Fotel PRL zestaw retro vintage SOLER Family Meble beżowy welur Hunter
Nowoczesna, klubowa, retro
W magazynieDostawa gratis
HOMCOM Nowoczesny Fotel z Podłokietnikami, Tapicerowany Akcentowy Fotel z Poduszką Lędźwiową, Nogi z Drewna Kauczukowego, Kremowy
Nowoczesna, wysoka
W magazynieDostawa gratis
K209 krzesło popiel, eco skóra, z oparciem, nowoczesne, chrom
Skórzana, nowoczesna, wysoka

Fotel z podłokietnikami Teddy Moritz
W magazynie
Krzesło z podłokietnikami z tkaniny bouclette i metalu - Białe i złote - JOSETHE marki Pascal Morabito
W magazynieDostawa gratis
ALMA XL sofa popielaty, złoty 2-osobowa, velvet, muszla
Nowoczesna, wysoka, głębokość
Dostawa gratis
Obrotowy fotel do salonu Scampi Halmar
Obrotowa
W magazynie
HOMCOM Fotel bujany z poduszką lędźwiową gruba wyściółka antypoślizgowy kremowy komfortowy | Aosom PL
38×71×77 cm, bujana, wysoka
W magazynieDostawa gratis
TYRION fotel wypoczynkowy beżowy tkanina BLUVEL uszak pikowany skandynawski
Uszak, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
HOMCOM Fotel bujany z podnóżkiem, miękki polar, drewniane nogi, poduszka, wysokie oparcie, fotel bujany, Beżowy | Aosom PL
70×45×72 cm, z podnóżkiem, bujana
W magazynieDostawa gratis
FOTEL BERGAMO BEŻOWY
75×78×52 cm, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Fotel PRL zestaw retro vintage SOLER Family Meble beżowy sztruks Anafi
Nowoczesna, klubowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Szary rozkładany fotel BILLY
82×103×94 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Fotel sztruksowy Lennon
W magazynie
Fotel Z Drewna Akacjowego Olivia Ciemny Akacjowy Brąz - Sklum
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Fotel Drimsdale, 2 szt.
W magazynie
Fotel koktajlowy z aksamitu Helle
W magazynie
Fotel Tapicerowany Matilda Bouclé Kolory Naturalne - Sklum
Nowoczesna
W magazynie
fotel PRL zestaw retro vintage SOLER Family Meble szary sztruks Anafi
Nowoczesna, klubowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 2 Obrotowych Foteli Tapicerowanych Tallin Bouclé Kolory Naturalne - Sklum
Obrotowa, nowoczesna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze srebra z połyskiem Genova – Wenko
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie













