
Kvalitex Dywanik łazienkowy Labyrint złoty, 60 x 100 cm
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynieWymiary 60×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mata łazienkowa Bany jest niezbędnym elementem każdej łazienki. Najlepiej sprawdza się przy umywalce, aby nie stać na zimnej podłodze lub przed wanną, aby zapobiec poślizgnięciu się. Lateksowa powłoka na odwrocie tworzy antypoślizgową powierzchnię, która sprawia, że nie ślizga się po podłodze w łazience. Można prać w pralce w delikatnym cyklu i bez użycia płynu do zmiękczania tkanin.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Sztukowe |
| Kształt | Kwadratowe |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Polipropylen |
| Rozmiar | 60 x 100 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie

Okrągła
W magazynie

50-60×60-100 cm, bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie


Bawełniana
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie


Dywaniki łazienkowe
W magazynie

Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie