
Kvalitex Dywanik łazienkowy Labyrint złoty, 60 x 100 cm
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynieWymiary 60×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysokiej jakości dywanik łazienkowy to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Powłoka lateksowa na spodniej stronie tworzy powierzchnię antypoślizgową, która sprawia, że dywanik nie ślizga się po podłodze w łazience. Można prać w pralce w delikatnym cyklu i bez użycia płynu do zmiękczania tkanin.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Sztukowe |
| Kolor | Zielona |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Materiał | Polipropylen |
| Rozmiary | 60 x 100 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Okrągła, bambusowa, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Z mikrofibry, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bambusowa, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie

Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie