

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij swoim dzieciom komfort i spraw im przyjemny sen w miękkiej i wysokiej jakości pościeli dziecięcej. Niech dzieci zasypiają w świecie pełnym kolorów i fantazji! Pościel dziecięca jest wykonana z przyjemnej bawełny, odpowiedniej nawet dla najmłodszych. Uroczy motyw dziecięcy doceni każdy. Pościel jest wyposażona w zamek błyskawiczny, który ułatwia ściąganie poszewek i zapewnia, że kołdra i poduszka pozostają na swoim miejscu przez całą noc.Zawartość opakowania: 1x poszewka na poduszkę 45 x 60 cm 1x poszewka na kołdrę 90 x 135 cm
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie