




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poszewka z wysokiej jakości materiału jest przeznaczona na poduszkę Mąż zastępczy, którą znaleźć można tutaj. Z tą piękną poszewką na poduszkę Twoja sypialnia będzie sprawiała wrażenie stylowej i wygodnej.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Kształt | Nietypowy |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Szara |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Styl | Orientalny |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 50 x 150 cm |
| Rozmiary poduszki | 50 x 150 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Jest super
Super
wysokiej jakości towar, szybka dostawa
Jest idealny do spania oraz jako podparcie pod kolana i ramiona.

Prostokątna, retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Lniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Wałki, na zamek
W magazynie
47×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie

Lniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×70 cm
Dostawa gratis
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Guziki
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Wałki, na zamek
W magazynie
Kwiaty, wałki
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie